تماس با ما : 02166810491 
ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلدهای ستاره دار (*) الزامی می باشند.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

درباره ما

همتـا گاز مهر آباد ( مسئولیت محدود) ، انواع گازهای صنعـتی، تخصصی و پزشکی و تجهیزات مرتبط را توزیع می کند. این کالا ها از تولید کنندگان داخـلی یا خارجی تامین شده یا توسط کارشناسان شرکت تولید می گردد.

 گازهای صنعتی ، اغلب در حـجم های بزرگ برای مصارف صنعـتی تامین می شود و برای صنایع متعددی شامل: یخ زدن مواد غذایی، برق، تولید فولاد، شـیشه ، کاغذ ،صنایع شیمیایی، بازرسی خطوط انتقال ،جوشـکاری و غیره استفاده می گردند. این گازها عموماٌ از تولید کنندگان داخلی تامین شده واز جداسازی هوا بدست می آیند. 

 گازهای تخصصی،گازهای خالص یا مخلوطهای گازی هستند که برای مصارف خاص تولید می شوند.بطور مثال دستگاههای کروماتوگرافی گازی، آنالایزرها، دستگاههای پایش محیط زیست ، دتکتورهاو غیره. این گازها اغلب از تامین کنندگان مطرح و با سابقه خارجی تامین می شود. بخشی از محصولات نیز در داخل مجموعه خالص سازی، آنالیز یا مخلوط می گردند.

 گازهای پزشکی، آن دسته از محصولات هستند که برای مصـارف درمانی یا دارویی کاربرد دارند و براساس استـانداردهای وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشـکی از تولید کنندگان داخلی یا خارجی تامین می گردند.

 تجهیزات ، شامل انواع سیلندر، شیر، مخـازن نگـهداری، کاهنده فشار، دتکتـورها ،پالت ، منیـفولد و غیره می باشد. توجه به استانداردها و کیفیت ملاک تامین از تولیدکنندگان خارجی می باشد.

 خدمات ، شامل اجاره تجـهیزات ، بازرسی و تست دوره ای سیـلندر ، مشاوره فنی ، تعویض شیر، سند بلاست ، رنگ آمـیزی و تحویل و نصب سیلندر در محل مشـتری می باشد.

 

خواست مشتری ، معیار تامین کالا از تولید کنندگان داخلی یا خارجی می باشد.حداقل زمان تحویل کالا و خدمات یک روز کاری و حداکثر زمان برای کالای وارداتی حدود سه ماه می باشد.

Search Products