تماس با ما : 02166810491 
ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلدهای ستاره دار (*) الزامی می باشند.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *

 

استیلن

 

 

استیلن با جرم ملکولی 26/038 و  چگالی 1/109 کیلوگرم بر متر مکعـب (  فشار محیط و دمای 15 درجه سانتیگراد) از ترکیب دو عنصر هیدروژن و کربن حاصل می شود این گازبا فشـار بخار 43/41 بار در دمای 20 درجه با غلظت های 2/2 تا 85 % حجمی در هوا آتش زا می باشد.

درصنعت معمول ترین روش تولید ، ترکیب کاربید کلسیم و آب می باشد.این گاز به صورت مایع در سیلندرهای درز دار به بازار عرضه می شود. هر سیلندر همـراه با گاز مقداری مایع استون به همراه دارد. حضور اسـتون و فیبر درون سیلندر موجب می شود تا میزان بیشتری از گاز استیلن درون سیلندر شارژ شود. در این حالت فشار دز دمای 15 درجه حدود 15 بار می باشد.

استیلن به همراه گاز نیتروز اکساید به عنوان گاز شعله در جذب اتمی مورد مصرف قرار می گیرد. مصرف عمده گاز استیلن به همراه اکسیژن در برش فلزات می باشد. به حداقل رسیدن میزان گاز فسفین نتایج بهتری در پی دارد.در فن آوری تولید نانو تیوپ هابه عنوان منبع کربن مورد استفاده است. در تولید مواد شیمیایی نظیر: استالدئید، وینیل استیلن ، اکریلیک اسید ، اتن ، وینیل استات،نئوپرن و غیره به عنوان واکنشگربصورت عمده مورد نیاز است.

کیفیت کاربید و فیلتراسیون در کیفیت گاز نقش موثر دارد. نظر به اینکه میزان ثابتی از استون در سیلندر مورد نیازاست ضروری می باشد شیر سیلندر پس از به انتها رسیدن گاز بسته نگه داشته شود.

کالا در سیلندرهای درز دار عموما 12 پوندی درانبار شرکت نگهداری می شود.

شیر سیلندرها به علت آتش زا بودن گاز چپگرد می باشد.معمول ترین استاندارد شیر برای این گاز BS#4 است. در زمان سفارش محصـول توجه به گرید مورد نیاز و نوع شیرضـروری است.

 در صورت تمایل سیلندرحاوی گاز با سیلندر مشابه معاوضه می شود. در این حالت زمان تحـویل در محـل انبـارشرکت  یک روز بعد از دریافت سفارش می باشد.همـچنین درخواست شارژ در سیلندر مشتری برای گازهای تولید داخل مورد پذیرش می باشد.

 انواع این گاز به صورت خالص به شرح زیر است:

 

*استیلن  صنعتی

فسفین کمتر از 10 قسمت در میلیون

 

*استیلن با خلوص 99/6 با نام تجاری استیلن اتمیک یا تخصصی

هوا کمتر از 4 قسمت در میلیون

هیدروژن سولفاید کمتر از 5 قسمت در میلیون 

فسفین کمتر از 5 قسمت در میلیون

 

مشاهده 951 مرتبه آخرین بروز رسانی دوشنبه, 04 بهمن 1395 11:57
برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

محصولات

 • نیتروژن
  نیتروژن معمولاً به صورت یک گاز، غیر فلز، دو اتمی بی…
 • هیدروژن
  هیدروژن ، سبک ترین عنصر، با وزن مخصـوص 0/0695 و نـقطه…
 • هلیوم
  هلیوم ک عنصر شیمیایی با عدد اتمی 2 و وزن اتمی…
 • کربن دی اکساید
  دی اکسید کربن گازیست بی رنگ، بی بو و غیر آتشزا…

Search Products